bani pe net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
Ultimele subiecte
» Catigi Bani Online intra si incepe imediat !!!
Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter EmptyLun Iun 03, 2013 4:53 pm Scris de CASTIGI GARANTAT

» Site romanesc de Bani pe net. Interesant
Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter EmptyVin Ian 18, 2013 3:02 pm Scris de costica19

» CASTIG Real 100 % Garantat Intra URGENT!!!
Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter EmptyDum Sept 09, 2012 1:11 pm Scris de CASTIGI GARANTAT

» Castigi bani online si in acelasi timp fa-ti publicitate gratis !!
Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter EmptySam Iun 30, 2012 6:20 pm Scris de CASTIGI GARANTAT

» Forum nou de bani idei de afaceri anunturi publicitate
Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter EmptyVin Iun 08, 2012 5:56 pm Scris de CASTIGI GARANTAT

» CEA MAI BUNA SI SIGURA OFERTA DE CASTIGURI ONLINE DE PE INTERNET !!!
Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter EmptyMier Mai 23, 2012 9:11 pm Scris de CASTIGI GARANTAT

» Lant de referali 20$surf - Castiga bani in timp ce dormi
Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter EmptyJoi Mar 22, 2012 2:47 pm Scris de euroboss

» CASTIGA BANI CU FACEBOOK - CASTIGA BANI CU SUMAFAN
Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter EmptyJoi Mar 22, 2012 2:05 pm Scris de euroboss

» Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter
Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter EmptyJoi Mar 08, 2012 7:54 pm Scris de euroboss


Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter

In jos

Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter Empty Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter

Mesaj  euroboss Joi Mar 08, 2012 7:54 pm

Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter

Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter Make-money-468x60

Buna ziua prieteni. De data aceasta vreau sa vorbesc despre Fanslave un site care va permite sa câstigati bani cu cateva clicuri pe Facebook si Twitter. Fanslave este primul site din lume cu care puteti câstiga bani dand like pe Facebook. Cu FanSlave obtineti credite,care se transforma automat in euro si ii puteti retrage dupa atingerea minima de plata de 15 €.

Cum sa va înregistrati în Fanslave?

Pentru a începe, trebuie sa va faceti un cont pe Fanslave si este un pas simplu, faceti clic pe "Join now! for free", se va deschide formularul de înregistrare ca urmatoarea imagine:

Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter Fanslave+registro

Complectati toate campurile, dupa care apsati pe "Register". Veti primi un e-mail care confirma ca sunteti deja inregistrat pe Fanslave.

Cum acumulati credite Fanslave?

Acum este momentul pentru a începe acumularea de credite, care sunt transformate automat în bani (euro), dar dupa cum se mentioneaza mai sus, trebuie sa ajungeti cel putin la 15 de euro pentru a scoate banii.

Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter Fanslave+panel

Partea din stânga este cu adevărat ceea ce ne interesează, acolo apar link-urile către paginile de Facebook, unde trebuie sa dam "like" sau "imi place". Vă rugăm să reţineţi că primul click pe un link care doriţi să-l vizitaţi (sa dati like), aplicaţia va cere permisiunea de a accesa contul tau de facebook respectiv twitter.

Pentru inceput, veti avea cateva pagini pe care trebuie sa dati click si sa dati "imi place" sau "like". Dupa ce le dati pe toate, mergeti la butonul care se afla sub cash (o rotita cu o sageata verde si langa ea pune UPDATE CREDITS), TREBUIE NEAPARAT SA DATI CLICK PE ROTITA PENTRU A CONFIRMA (ACTUALIZA) CREDITELE. Puteti intra de 2-3 ori pe zi pentru a da clicuri, până când apare mesajul "There are no fanspage aviable at the moment", ceea ce înseamnă că nu mai trebuie să faceţi clic pe pagini pana a doua zi.

Credite pe care le-am castigat, se pot vedea în bara laterală pe "Your balance", unde apar atat creditele cat şi bani pe care i-am acumulat.


Programul de afiliere fanslave

Poti trimite următorul link la prietenii tai, sau sa folosesti acest link pe site-ul tau. Toţi utilizatorii care se înregistrează pe fanSlave, după ce face clic pe acest link, dupa care veti primii 15% comision.
Puteţi câştiga bani atunci când utilizatorii câştiga sau cumpăra credite fanSlave.

exemplu:
Dacă vă referiţi doi clienţi noi. Primul utilizator în FanSlave câştiga 10.000 de credite. Vei primi 1.500 de credite comision.
Al doilea utilizator cumpără de 100 de mii de credite. Veţi primi 15000 ca un comision.
În general, vom obţine 16.500 de credite. Aceasta corespunde la 82,50 de euro!

bannere şi link-ul personal le puteţi găsi în meniul "Affilliate program".

Un ejemplo del banner:

Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter Make-money-468x60

Cum primim banii odata ce am ajuns la minimul de 15 de euro?

O dată ce ajungem la minimul de 15 euro, mergem la "Your Account", dam pe "Cashout", dupa care va trebui sa alegem metoda de plata: Paypal sau Moneybookers. Introducem datele si asteptam plata care o vom primii in maxim 30 de zile.


În cele din urmă te întrebi dacă acest sistem într-adevăr plăteşte sau este SCAM PTC ca cele mai multe PTC-uri. Eu inca nu am scos bani de la FanSlave, dar se gasesc foarte multe dovezi de plata pe google. Cand voi primii plata, voi pune aici dovada platii. Dar pana atunci va voi lasa o dovada de plata ce am gasit-o pe google:

Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter Fanslave+prueba+de+pago

Asta e tot, sper ca veti gasi utile aceste informaţii despre FanSlave, pentru ca nu sunt prea multe in limba romana, aşa că am decis să explic in amanunt cum functioneaza FanSlave.

Pentru cei ce vor sa se inscrie, sa dea click pe banner:

Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter Make-money-468x60

euroboss

Mesaje : 4
Data de inscriere : 03/02/2012

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum