bani pe net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
Ultimele subiecte
» Catigi Bani Online intra si incepe imediat !!!
situri cu care am castigat peste 300 $ EmptyLun Iun 03, 2013 4:53 pm Scris de CASTIGI GARANTAT

» Site romanesc de Bani pe net. Interesant
situri cu care am castigat peste 300 $ EmptyVin Ian 18, 2013 3:02 pm Scris de costica19

» CASTIG Real 100 % Garantat Intra URGENT!!!
situri cu care am castigat peste 300 $ EmptyDum Sept 09, 2012 1:11 pm Scris de CASTIGI GARANTAT

» Castigi bani online si in acelasi timp fa-ti publicitate gratis !!
situri cu care am castigat peste 300 $ EmptySam Iun 30, 2012 6:20 pm Scris de CASTIGI GARANTAT

» Forum nou de bani idei de afaceri anunturi publicitate
situri cu care am castigat peste 300 $ EmptyVin Iun 08, 2012 5:56 pm Scris de CASTIGI GARANTAT

» CEA MAI BUNA SI SIGURA OFERTA DE CASTIGURI ONLINE DE PE INTERNET !!!
situri cu care am castigat peste 300 $ EmptyMier Mai 23, 2012 9:11 pm Scris de CASTIGI GARANTAT

» Lant de referali 20$surf - Castiga bani in timp ce dormi
situri cu care am castigat peste 300 $ EmptyJoi Mar 22, 2012 2:47 pm Scris de euroboss

» CASTIGA BANI CU FACEBOOK - CASTIGA BANI CU SUMAFAN
situri cu care am castigat peste 300 $ EmptyJoi Mar 22, 2012 2:05 pm Scris de euroboss

» Castiga bani cu FanSlave - Castiga bani cu Facebook si Twitter
situri cu care am castigat peste 300 $ EmptyJoi Mar 08, 2012 7:54 pm Scris de euroboss


situri cu care am castigat peste 300 $

In jos

situri cu care am castigat peste 300 $ Empty situri cu care am castigat peste 300 $

Mesaj  getul Mar Oct 26, 2010 5:32 am

Anno 1777

situri cu care am castigat peste 300 $ Sigla

Joc de tip ``lume virtuala`` care imita o economie reala.Primii pasi sunt in a munci ( se acorda bonus consistent la 5
zile muncite ) , a lupta si a castiga sclavi , a consuma mancare, a cumpara haine si ziare, a consuma vin, care
maresc puterea. Dupa ce capitalizati o suma in acest mod puteti deschide o firma si va mariti astfel mult veniturile.
Banii reali se scot in Paypal ( 10 euro )sau in cont direct ( wire , 25 euro). Din acest joc am obtinut pana acum
peste 60 de euro fara a investi ceva.



Increasebux.com

situri cu care am castigat peste 300 $ Banner4

PTC din care am obtinut pana acum 35 de $...ATENTIE, plata se face la 2 $ prima plata, la 30 de zile la membrii
standard si INSTANT, pentru un mic upgrade de 3,5 $ PE AN (* se merita din greu acest upgrade ) - cititi cu atentie de
pe forumul lor toate regulile, este un site foarte bun daca stii ce trebuie sa faci!




Neobux.com

situri cu care am castigat peste 300 $ Banner9

Peste 28 de $ receptionati...un PTC foarte cunoscut, prima plata instant la 2 $ !



Onbux.com

situri cu care am castigat peste 300 $ Banner


PTC asemanator Neobx, doar ca este mult mai recent .Am receptionat pana acum 2 plati ( 5 $ ) de la ei, instant !



Donkeymails.com

situri cu care am castigat peste 300 $ Banner1

Foarte vechi PTC , plateste sa citesti mailuri si sa vizualizezi reclame, folositi rubricile :
``Your Inbox``+ ``Paid2Click`` dar si celelalte, plata se face l 1 sau dupa data de 15 in fiecare luna, de la 1 $ acumulat in paypal
+ alte optiuni plata

cateva plati de 1 $ primite



Clicksia

situri cu care am castigat peste 300 $ My_banner

un site care plateste pentru click-uri dar si pentru a completa oferte ( mult mai rentabil, minim 10 centi per oferta )
folositi ``paid-to-click`` dar mai ales ``sign up offers``


cateva plati de 1 $ primite


Cashium.net

situri cu care am castigat peste 300 $ 460x60_green

Momentan un PTC de incredere.




Atlascash.net

situri cu care am castigat peste 300 $ Banner1
Un PTC nou de la care nu am primit deocamdata plati dar pare a promite.

Cu astfel de pagini am castigat pana aum peste 300 $ , lista nu este completa aici, unele au mai cazut,
vor mai aparea si altele, lista va fi actualizata periodic Smile. Daca aveti intrebari astept aici si voi raspunde.

getul

Mesaje : 3
Data de inscriere : 26/10/2010

Sus In jos

situri cu care am castigat peste 300 $ Empty Re: situri cu care am castigat peste 300 $

Mesaj  getul Vin Oct 29, 2010 7:37 pm

Plata cu numarul 4 de la Clicksia receptionata in 48 de ore de la cerere.pentru a face mai repede banii ma bazez mai mult pe ``sign up offers `` unde gasiti oferte si de 30-4o de centi si abia apoi pe clickuri, care sunt platite cu mai putin.


situri cu care am castigat peste 300 $ Plata4clicksia.th


getul

Mesaje : 3
Data de inscriere : 26/10/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum